PISTON KIT PRO REPLICA Ø 77.00 B
168,97 € Sisaldab KM 22%
3 laos
Kolvikomplekti sepistatud koopia 4-taktiliseks
| Mõõtmed | 113 × 110 × 65 mm |
|---|---|
| Brand | VERTEX |
| Engine Type | 4-Stroke |
| Piston Diameter Metric | 76.96 mm |
| Style | Forged Replica |
| Displacement | 250 cc |
| Compression Ratio | 13,75:1 |
| Cylinder Diameter Metric | 77.00 mm |
| Product Name | Piston Kit |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| SUZUKI | RM-Z 250 | 2016 – 2024 | |
| SUZUKI | RM-Z 250 E | 2018 – 2019 |