BRAKE ROTOR FIXED FLAME
116,35 € Sisaldab KM 22%
2 laos
Flame seeria fikseeritud rootor
| Mõõtmed | 20 × 15 × 15 mm |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Product Name | Brake Rotor |
| Bolt Hole Circle | 117,0 mm |
| Braking Surface | Slotted |
| Thickness | 3,5 mm |
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Inside Diameter | 101,0 mm (3-31/32") |
| Model | Flame |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| HONDA | CRF 250 L | 2013 – 2017 | |
| HONDA | CRF 250 L ABS | 2017 – 2020 | |
| HONDA | CRF 300 L | 2021 | |
| HONDA | CRF 300 L ABS | 2021 |