BRAKE ROTOR FIXED FLAME NATURAL
99,34 € Sisaldab KM 22%
9 laos
Leegi seeria rootor
Tagumise piduriketta leek
| Mõõtmed | 210 × 210 × 5 mm |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Inside Diameter | 51,0 mm |
| Bolt Hole Circle | 71,0 mm |
| Model | Flame |
| Thickness | 4,0 mm |
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Product Name | Brake Rotor |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| YAMAHA | YFM 700 R | 2006 – 2020 | |
| YAMAHA | YFM 700 RSE | 2007 – 2012 | |
| YAMAHA | YFM 700 RSE2 | 2007 – 2008 | |
| YAMAHA | YFM 700 RSP | 2006 | |
| YAMAHA | YFM 700 RYR | 2007 | |
| YAMAHA | YFZ 450 | 2006 – 2009 | |
| YAMAHA | YFZ 450 | 2012 – 2014 | |
| YAMAHA | YFZ 450 BB | 2006 – 2007 | |
| YAMAHA | YFZ 450 R | 2009 – 2021 | |
| YAMAHA | YFZ 450 RSE | 2009 – 2018 | |
| YAMAHA | YFZ 450 SE | 2007 | |
| YAMAHA | YFZ 450 SP | 2006 | |
| YAMAHA | YFZ 450 SP | 2008 | |
| YAMAHA | YFZ 450 SP2 | 2008 | |
| YAMAHA | YFZ 450 SPE2 | 2007 | |
| YAMAHA | YFZ 450 X | 2010 – 2011 | |
| YAMAHA | YFZ 450 XBB | 2010 | |
| YAMAHA | YFZ 450 XSE | 2011 |