BRAKE ROTOR FIXED FLAME OFFROAD REAR
82,35 € Sisaldab KM 22%
4 laos
Flame seeria fikseeritud rootor
Pidurirootor Fix Flame Offroad, tagumine, Kawasaki
| Mõõtmed | 210 × 210 × 7 mm |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Inside Diameter | 84 mm (3-5/16") |
| Braking Surface | Drilled |
| Bolt Hole Circle | 100 mm |
| Model | Flame |
| Product Name | Brake Rotor |
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Style | Solid-Mount |
| Thickness | 3,1 mm (1/8") |




