12,50 € Sisaldab KM 24%
4 laos
Piston Top-End Bearing
| Brand | ProX |
|---|---|
| Style | 2-Stroke |
| Length Metric | 23.8 mm |
| Product Name | Bearing |
| Outside Diameter Metric | 23 mm |
| Length | 23,8 mm |
| Application | Connecting Rod |
| Inside Diameter | 18 mm |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| SKI-DOO (BRP) | FORMULA 500 | 1998 | |
| SKI-DOO (BRP) | FORMULA 500 | 2000 | |
| SKI-DOO (BRP) | FORMULA DELUXE 500 LC | 1999 – 2000 | |
| SKI-DOO (BRP) | FORMULA Z 500 | 1999 | |
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 500 | 1998 – 1999 | |
| SKI-DOO (BRP) | MX-Z 500 | 2001 | |
| SKI-DOO (BRP) | SKANDIC 500 LC | 1998 – 1999 | |
| SKI-DOO (BRP) | SUMMIT 500 | 1997 – 1999 | |
| SKI-DOO (BRP) | TOURING 500 | 1998 – 1999 | |
| SKI-DOO (BRP) | TOURING 500 F | 2001 | |
| SKI-DOO (BRP) | TOURING 500 LC | 2000 |