135,50 € Sisaldab KM 24%
8 laos
Brake Rotor
| Brand | EBC |
|---|---|
| Inside Diameter | 130,2 mm |
| Mounting Position | Ees |
| Thickness | 4,5 mm |
| Bolt Hole Circle | 150,0 mm |
| Model | Wave® |
| Product Name | Brake Rotor |
| Bolt Pattern | 5 Hole |
| Braking Surface | Drilled, Slotted |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| KAWASAKI | EX 300 | 2013 – 2016 | |
| KAWASAKI | EX 300 ABS | 2013 – 2017 | |
| KAWASAKI | KL 250 | 1978 – 1982 | |
| KAWASAKI | KL 250 | 1984 | |
| KAWASAKI | NINJA 125 ABS | 2019 – 2020 | |
| KAWASAKI | NINJA 250 SL | 2015 – 2016 | |
| KAWASAKI | NINJA 250 SL ABS | 2015 – 2016 | |
| KAWASAKI | Z 125 | 2016 | |
| KAWASAKI | Z 125 ABS | 2019 – 2024 | |
| KAWASAKI | Z 250 SL | 2015 – 2016 | |
| KAWASAKI | Z 250 SL ABS | 2015 – 2016 | |
| KAWASAKI | Z 300 ABS | 2015 – 2016 |