BRAKE ROTOR FIXED HALO ROUND
82,35 € Sisaldab KM 22%
4 laos
Standardseeria rootoriga ATV
| Mõõtmed | 212 × 207 × 9 mm |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Inside Diameter | 63,5 mm |
| Model | Halo |
| Bolt Hole Circle | 82,5 mm |
| Product Name | Brake Rotor |
| Thickness | 4,0 mm |
| Bolt Pattern | 4 Hole |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| KTM | SX 505 ATV | 2010 – 2013 | |
| KTM | XC 450 ATV | 2008 – 2010 | |
| KTM | XC 525 ATV | 2008 – 2013 |