151,89 € Sisaldab KM 22%
10 laos
BRAKE ROTOR FLOATING FLAME FRONT
| Brand | MOTO-MASTER |
|---|---|
| Thickness | 3,1 mm (1/8") |
| Inside Diameter | 114,2 mm |
| Bolt Hole Circle | 130,0 mm |
| Braking Surface | Drilled |
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Product Name | Brake Rotor |
| Model | Flame |
| Style | Full-Floating |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| DUCATI | DESMO 450 EDX | 2026 | |
| DUCATI | DESMO 450 MX | 2026 |