236,50 € Sisaldab KM 24%
5 laos
BRAKE ROTOR FLOATING FLAME
| Brand | MOTO-MASTER |
|---|---|
| Mounting Position | Ees paremal |
| Model | Flame |
| Style | Full-Floating |
| Product Name | Brake Rotor |
| Outside Diameter Metric | 310 mm |
| Bolt Hole Circle | 125,0 mm |
| Bolt Pattern | 5 Hole |
| Inside Diameter | 105,3 mm |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 5,0 mm |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| HONDA | CB 650 R ABS | 2019 – 2026 | |
| HONDA | CBR 650 R | 2019 | |
| HONDA | CBR 650 R ABS | 2019 – 2026 |