330,90 € Sisaldab KM 24%
6 laos
BRAKE ROTOR FLOATING FLAME
| Brand | MOTO-MASTER |
|---|---|
| Outside Diameter Metric | 310 mm |
| Thickness | 5,5 mm |
| Style | Full-Floating |
| Mounting Position | Ees paremal |
| Bolt Hole Circle | 203,0 mm |
| Model | Flame |
| Bolt Pattern | 5 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Product Name | Brake Rotor |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| BMW | R 12 ABS | 2024 – 2026 | |
| BMW | R 12 NINE T ABS | 2024 – 2026 | |
| BMW | R 1300 GS ABS | 2023 – 2026 |