118,50 € Sisaldab KM 24%
5 laos
BRAKE ROTOR FLAME REAR
| Brand | MOTO-MASTER |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Model | Flame |
| Bolt Hole Circle | 124,0 mm |
| Inside Diameter | 104,5 mm |
| Bolt Pattern | 5 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Style | Solid-Mount |
| Thickness | 4,0 mm |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| KTM | ADVENTURE 390 ABS | 2022 – 2024 |