223,00 € Sisaldab KM 24%
6 laos
Halo Series Floating Rotor
Brake Rotor Floating Halo, Front
| Brand | MOTO-MASTER |
|---|---|
| Thickness | 5 mm (3/16") |
| Style | Full-Floating |
| Inside Diameter | 90,0 mm |
| Model | Halo |
| Braking Surface | Drilled |
| Bolt Hole Circle | 110,0 mm |
| Mounting Position | Ees vasakul |
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Outside Diameter Metric | 300 mm |
| Product Name | Brake Rotor |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| KTM | DUKE 125 ABS | 2017 – 2020 | |
| KTM | DUKE 200 | 2017 – 2023 | |
| KTM | DUKE 250 ABS | 2017 – 2020 | |
| KTM | RC 125 ABS | 2017 – 2021 | |
| KTM | RC 200 ABS | 2017 – 2021 | |
| TRIUMPH | SPEED 400 ABS | 2024 – 2026 |