BRAKE ROTOR FIXED VINTAGE
95,77 € Sisaldab KM 22%
3 laos
Vintage seeria piduri rootor
| Mõõtmed | 303 × 276 × 15 mm |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Inside Diameter | 118 mm (4-41/64") |
| Thickness | 4,0 mm |
| Bolt Hole Circle | 134,0 mm |
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Product Name | Brake Rotor |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| SUZUKI | DR-Z 400 SM | 2005 – 2022 | |
| SUZUKI | RM 125 | 1999 – 2005 | |
| SUZUKI | RM 250 | 1999 – 2005 |




