28,50 € Sisaldab KM 24%
15 laos
Organic Base “FA” Brake Pads
| Brand | EBC |
|---|---|
| Thickness | 10 mm (3/8") |
| Mounting Position | Ees, Taga |
| Style | FA Series |
| Length | 67 mm (2-41/64") |
| Length Metric | 67 mm |
| Width | 49,2 mm (1-15/16") |
| Product Name | Brake Pad |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| HONDA | CB 400 N | 1978 – 1981 | |
| HONDA | CB 750 F | 1978 | |
| HONDA | GL 1000 K | 1975 – 1977 | |
| HONDA | GL 1000 LTD | 1976 | |
| HONDA | GL 1100 | 1980 – 1981 | |
| HONDA | GL 1100 A | 1982 | |
| HONDA | GL 1100 D | 1980 – 1981 |