50,50 € Sisaldab KM 24%
8 laos
RoadPRO Sinder Brake Pad Rear
Brake Pad RoadPro Sinter, Rear, Honda GL 1800
| Brand | MOTO-MASTER |
|---|---|
| Width | 45,2 mm (1-25/32") |
| Mounting Position | Taga |
| Length Metric | 118.1 mm |
| Thickness | 10,3 mm (13/32") |
| Length | 118,1 mm (4-21/32") |
| Style | Street |
| Product Name | Brake Pad |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| HONDA | GL 1800 | 2014 – 2015 | |
| HONDA | GL 1800 ABS | 2014 – 2015 | |
| HONDA | GL 1800 ABS | 2018 – 2024 | |
| HONDA | GL 1800 C ABS | 2014 – 2016 |