BRAKE ROTOR D-SERIES OFFROAD SOLID ROUND
111,63 € Sisaldab KM 22%
15 laos
Ümmargune D-seeria fikseeritud maastikupiduri rootor
| Mõõtmed | 285 × 283 × 17 mm |
|---|---|
| Brand | EBC |
| Style | Solid-Mount |
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Bolt Hole Circle | 134,0 mm |
| Braking Surface | Slotted |
| Inside Diameter | 118,2 mm |
| Product Name | Brake Rotor |
| Thickness | 3,5 mm |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| YAMAHA | WR 250 | 1992 – 1997 | |
| YAMAHA | WR 250 Z | 1991 – 1998 | |
| YAMAHA | WR 400 F | 1998 – 2000 | |
| YAMAHA | YZ 125 | 1992 – 2000 | |
| YAMAHA | YZ 250 | 1992 – 2000 | |
| YAMAHA | YZ 400 F | 1998 – 1999 | |
| YAMAHA | YZ 426 F | 2000 |