113,50 € Sisaldab KM 24%
8 laos
D-Series Round Brake Rotor
ENDURO SERIES REAR ROTORS
| Brand | EBC |
|---|---|
| Mounting Position | Ees |
| Inside Diameter | 78,2 mm |
| Model | D Series |
| Thickness | 3,5 mm |
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Style | Solid-Mount |
| Product Name | Brake Rotor |
| Bolt Hole Circle | 95,0 mm |
| Braking Surface | Solid |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| KYMCO | MXU 500 4X4 | 2006 – 2009 | |
| SUZUKI | LT-A 400 2X4 | 2002 – 2004 | |
| SUZUKI | LT-A 400 2X4 | 2008 | |
| SUZUKI | LT-A 400 ASI 4X4 | 2011 – 2018 | |
| SUZUKI | LT-A 400 F 4X4 | 2002 – 2009 | |
| SUZUKI | LT-A 400 FC 4X4 | 2008 – 2009 | |
| SUZUKI | LT-A 500 F 4X4 | 2003 – 2007 | |
| SUZUKI | LT-F 400 2X4 | 2002 – 2007 | |
| SUZUKI | LT-F 400 F 4X4 | 2002 – 2009 | |
| SUZUKI | LT-F 400 FC 4X4 | 2009 | |
| SUZUKI | LT-F 400 FSI 4X4 | 2011 – 2018 | |
| SUZUKI | LT-F 500 F 4X4 | 2003 – 2007 | |
| SUZUKI | LT-F 500 FC 4X4 | 2003 – 2007 |