113,50 € Sisaldab KM 24%
15 laos
Round D-Series Fixed Offroad Brake Rotor
| Brand | EBC |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Inside Diameter | 58,4 mm |
| Thickness | 3,5 mm |
| Style | Solid-Mount |
| Model | D Series |
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Bolt Hole Circle | 76 mm |
| Mounting Position | Taga |
| Braking Surface | Drilled |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| YAMAHA | YFM 400 F 4X4 | 2000 – 2001 | |
| YAMAHA | YFM 400 FA 4X4 | 2000 – 2001 | |
| YAMAHA | YFM 400 FA 4X4 | 2003 – 2004 | |
| YAMAHA | YFM 400 FAH 4X4 | 2000 – 2001 | |
| YAMAHA | YFM 400 FAH 4X4 | 2003 – 2004 | |
| YAMAHA | YFM 400 FH 4X4 | 2000 – 2001 | |
| YAMAHA | YFM 450 FA 4X4 | 2003 – 2004 | |
| YAMAHA | YFM 450 FAH 4X4 | 2003 – 2004 | |
| YAMAHA | YFM 450 FX 4X4 | 2006 – 2010 | |
| YAMAHA | YFM 450 FX SE 4X4 | 2007 – 2008 |