BRAKE ROTOR D-SERIES SOLID ROUND OFFROAD
111,63 € Sisaldab KM 22%
9 laos
Ümmargune D-seeria fikseeritud maastikupiduri rootor
| Mõõtmed | 283 × 283 × 12 mm |
|---|---|
| Brand | EBC |
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Model | D Series |
| Product Name | Brake Rotor |
| Bolt Hole Circle | 133,0 mm |
| Inside Diameter | 115,2 mm |
| Style | Solid-Mount |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 4,5 mm |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| YAMAHA | DT 125 R | 1988 – 2002 | |
| YAMAHA | DT 125 RE | 2004 | |
| YAMAHA | TDR 125 | 1993 – 2002 |