130,90 € Sisaldab KM 24%
8 laos
Round D-Series Scooter Brake Rotor
| Brand | EBC |
|---|---|
| Inside Diameter | 132,2 mm |
| Product Name | Brake Rotor |
| Mounting Position | Taga |
| Braking Surface | Drilled |
| Bolt Hole Circle | 125,0 mm |
| Thickness | 5,0 mm |
| Bolt Pattern | 5 Hole |
| Model | Scooter Series |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| YAMAHA | YP 400 | 2004 – 2013 | |
| YAMAHA | YP 400 ABS | 2007 – 2013 | |
| YAMAHA | YP 400 R | 2013 – 2016 | |
| YAMAHA | YP 400 R ABS | 2013 – 2020 |