94,90 € Sisaldab KM 24%
6 laos
Round D-Series Scooter Brake Rotor
| Brand | EBC |
|---|---|
| Inside Diameter | 64,3 mm |
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Thickness | 4,0 mm |
| Model | Scooter Series |
| Product Name | Brake Rotor |
| Mounting Position | Taga |
| Bolt Hole Circle | 86,0 mm |
| Braking Surface | Drilled |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| SUZUKI | UH 125 | 2002 – 2013 |