113,50 € Sisaldab KM 24%
1 laos
Brake Rotor
| Brand | EBC |
|---|---|
| Thickness | 4,5 mm |
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Bolt Hole Circle | 126,0 mm |
| Inside Diameter | 106,0 mm |
| Style | Solid-Mount |
| Product Name | Brake Rotor |
| Mounting Position | Taga |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| YAMAHA | MT-03 ABS | 2016 – 2022 | |
| YAMAHA | MT-125 ABS | 2020 – 2026 | |
| YAMAHA | XSR 125 ABS | 2022 – 2023 | |
| YAMAHA | YZF-R 125 ABS | 2019 – 2026 | |
| YAMAHA | YZF-R3 ABS | 2015 – 2020 |