BRAKE ROTOR HALO T-FLOATER 300MM
313,90 € Sisaldab KM 24%
1 laos
HALO seeria T-Floater piduri rootor
| Mõõtmed | 356 × 349 × 22 mm |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Model | Halo |
| Inside Diameter | 118 mm (4-41/64") |
| Bolt Hole Circle | 134,0 mm |
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Thickness | 5,5 mm |
| Style | Full-Floating |
| Product Name | Brake Rotor |
| Braking Surface | Drilled |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| FANTIC | XE 125 | 2021 – 2023 | |
| FANTIC | XX 125 | 2021 – 2023 | |
| FANTIC | XX 250 | 2022 – 2023 | |
| FANTIC | XXF 250 | 2022 – 2024 | |
| FANTIC | XXF 450 | 2022 – 2024 | |
| KAWASAKI | KLX 400 R | 2003 – 2004 | |
| SUZUKI | DR-Z 250 | 2001 – 2007 | |
| SUZUKI | DR-Z 400 | 2000 – 2005 | |
| SUZUKI | DR-Z 400 E | 2000 – 2007 | |
| SUZUKI | DR-Z 400 S | 2000 – 2024 | |
| SUZUKI | RM 125 | 1989 – 2010 | |
| SUZUKI | RM 250 | 1989 – 2010 | |
| YAMAHA | WR 250 | 1991 – 1997 | |
| YAMAHA | WR 250 F | 2001 – 2019 | |
| YAMAHA | WR 400 F | 1998 – 2001 | |
| YAMAHA | WR 426 F | 2001 – 2002 | |
| YAMAHA | WR 450 F | 2003 – 2018 | |
| YAMAHA | YZ 125 | 1992 – 2026 | |
| YAMAHA | YZ 250 | 1992 – 2024 | |
| YAMAHA | YZ 250 F | 2001 – 2023 | |
| YAMAHA | YZ 250 FX | 2015 – 2024 | |
| YAMAHA | YZ 250 X | 2016 – 2024 | |
| YAMAHA | YZ 400 F | 1998 – 1999 | |
| YAMAHA | YZ 426 F | 2000 – 2002 | |
| YAMAHA | YZ 450 F | 2003 – 2025 | |
| YAMAHA | YZ 450 F SP | 2006 | |
| YAMAHA | YZ 450 FX | 2016 – 2023 |