13,90 € Sisaldab KM 24%
14 laos
Racing Oil Filter
| Brand | HIFLOFILTRO |
|---|---|
| Style | Racing |
| Product Name | Oil Filter |
| Length Metric | 77 mm |
| Width | 80 mm (3-1/8") |
| Base Color | Black |
| Features | Includes Nut |
| Length | 77 mm (3-1/32") |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| KAWASAKI | H2 1000 | 2015 – 2017 | |
| KAWASAKI | H2 1000 ABS | 2018 – 2021 | |
| KAWASAKI | H2 1000 SX ABS | 2018 – 2020 | |
| KAWASAKI | H2 1000 SX ABS | 2022 – 2026 | |
| KAWASAKI | H2R 1000 | 2015 – 2020 | |
| KAWASAKI | H2R 1000 | 2022 | |
| KAWASAKI | Z H2 1000 ABS | 2020 – 2026 |