PISTON KIT PRO HC Ø 88.00 A
231,90 € Sisaldab KM 24%
1 laos
Kolvikomplekt, sepistatud kõrgsurve 4-taktilise jaoks
| Mõõtmed | 110 × 110 × 70 mm |
|---|---|
| Brand | VERTEX |
| Displacement | 350 cc |
| Compression Ratio | 15,1:1 |
| Cylinder Diameter Metric | 88.00 mm |
| Piston Diameter Metric | 87.96 mm |
| Style | Forged High Compression |
| Product Name | Piston Kit |
| Engine Type | 4-Stroke |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| GAS GAS | EC 350 F | 2021 – 2023 | |
| GAS GAS | MC 350 F | 2022 – 2023 | |
| HONDA | CRF 250 RX | 2020 – 2022 | |
| HUSQVARNA | FC 350 | 2016 – 2022 | |
| HUSQVARNA | FE 350 | 2020 – 2023 | |
| HUSQVARNA | FE 350 S | 2020 – 2022 | |
| HUSQVARNA | FX 350 | 2017 – 2022 | |
| KTM | SX-F 350 | 2016 – 2022 | |
| KTM | XC 300 TPI | 2020 – 2022 | |
| KTM | XC-F 350 I | 2016 – 2023 | |
| KTM | XCF-W 350 | 2020 – 2022 |