PISTON KIT TOP END Ø 48.00 B
142,50 € Sisaldab KM 24%
4 laos
Ülemise otsa kolvikomplekti valatud koopia kahetaktilise jaoks
| Mõõtmed | 257 × 168 × 108 mm |
|---|---|
| Brand | VERTEX |
| Cylinder Diameter Metric | 48.00 mm |
| Product Name | Top End Piston Kit |
| Piston Diameter Metric | 47.95 mm |
| Compression Ratio | Standard |
| Engine Type | 2-Stroke |
| Displacement | 85 cc |
| Style | Cast Replica |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| SUZUKI | RM 85 | 2002 – 2018 | |
| SUZUKI | RM 85 17/14 | 2019 – 2023 | |
| SUZUKI | RM 85 L | 2003 – 2017 |