PISTON KIT PRO HC TOP END Ø 54.00 B
186,50 € Sisaldab KM 24%
5 laos
Ülemise otsa kolvikomplekti valatud koopia kahetaktilise jaoks
| Mõõtmed | 258 × 171 × 108 mm |
|---|---|
| Brand | VERTEX |
| Compression Ratio | Standard |
| Product Name | Top End Piston Kit |
| Engine Type | 2-Stroke |
| Displacement | 125 cc |
| Piston Diameter Metric | 53.94 mm |
| Style | Cast Replica |
| Cylinder Diameter Metric | 54.00 mm |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| FANTIC | XE 125 | 2021 – 2022 | |
| FANTIC | XX 125 | 2021 | |
| YAMAHA | YZ 125 | 2005 – 2021 | |
| YAMAHA | YZ 125 X | 2020 – 2022 |