MotoWorks | Mototehnika hooldus ja remont, motoklubi, e-pood

MotoWorks - parim koht krossimootorratta hoolduseks ja remondiks. Motoworks e-pood - varuosad krossiratastele ja endurole. Mootorratta amortide hooldus, amortide taastamine, tuuning

Treeningud

Motoworks training on mõeldud kõigile krossisõitjatele kes tahavad viia oma sõiduoskused uuele tasemele. Treeningutele on oodatud nii alustav krossimees kui ka juba kogenud sõitja.

Meie eesmärk on teha motokrossi treeningud kättesaadavaks kõigile motokrossist huvitatutele ning pakkuda kvaliteetseid treeninguid aastaringselt.

Treeningud toimuvad iganädalaselt ja on jaotatud taseme alusel gruppidesse (Algajad, võidusõitjad ja naissõitjad).

Algajate ja naissõitjate treeningutel keskendume esmalt sõidutehnika abc-le ja ohutule sõitmisele. Eesmärk on esmalt õppida selgeks õiged sõiduvõtted, seejärel liigutakse edasi keerulisemate elementideni ning vaikselt sõidukiiruse kasvatamisele.

Võidusõitjate gruppide treeningute eesmärgid on saada kiiremaks ja tugevamaks sõitjaks ning saavutada seeläbi võistlustel paremaid tulemusi. Likvideerime harjumuseks saanud sõiduvead, keskendume radade sektsioonidele ning elementidele. Parandame sõidutehnikat ja tekitame võidusõidu olukordi, et valmistuda üheskoos võistlusteks.

Läbi regulaarsete treeningute õpib treener sõitjaid tundma ning seeläbi toimub järjepidev gruppide tasakaalustamine. Tänu sellele saab iga sõitja treeningutel keskenduda just temale kõige vajalikumaks osutuvale sõiduosale.

Soovi korral on võimalus saada ka personaaltreeninguid, kus treeneri tähelepanu on 100% suunatud sinule!

Kui sul on huvi alustada või proovida motokrossi, aga sul puudub oma ratas, siis meie juurest on seda võimalik esimesteks trennideks rentida. Võta meiega ühendust 🙂

TREENERid

Meie edasijõudnute treener on aktiivne A klassi sõitja

Rait Kaimer:

 • 2x Eesti meister
 • 1x Läti meister
 • 2020 EHKK Mx Pro 2. Koht
 • 2022 Eesti meistrivõistlused MX2 3. Koht

 

 

 • Rait Kaimer (Mootorrattaspordi treener, EKR 3 tase)

“Krossisõidu puhul pean kõige tähtsamaks õigete sõiduvõtete ja tehnika õppimist. See on justkui vundament kuhu peale on hiljem võimalik kiirust ehitama hakata. Treeningud peavad olema professionaalsed, kuid arvan, et väga olulisel kohal on ka lõbus meeleolu ning hea seltskond. Meie treeningutel on need komponendid alati olemas!”

Naistele ja algajamatele on trenne läbiviimas meie oma Lauri Pöör:

 • MotoWorks ambassador
 • 2017 EHKK Mx Pro 2. Koht

"Selleks et õhtu lõpuks saaksime enda eluga rahul ja tänulikud olla, peame peeglisse vaatama ning veenduma, et oleme piisavalt pingutanud ja arenenud.
Motokross on ala, mis paneb meie kõik inimlikud võimed proovile ning kujundab meid nõnda võitlejateks ja allaandmine ei tule mõttesegi. ”

Treeningud toimuvad nädala siseselt erinevatel radadel peamiselt harjumaa piires. Nädalavahetuseti käime treenimas ka kaugemal.

Radade valikul arvestame sõitjate tasemega ja tulevaste võistlustega, et sõitjad saaksid eelnevalt rajaga tutvuda ning elemendid selgeks.

Soovid treeningutega liituda

Võta meiega ühendust facebookis, kirjutades info@motoworks.ee või registreeru siinsamas vormil ja suhtleme juba jooksvalt edasi.

Näeme trennis!

REGISTREERIN TREENINGULE

  MINU ANDMED

  MINU RATAS

  LISAINFO

  Kollektiivpuhkus

  18.detsember - 31. detsember

  Sel perioodil ei toimeta pood, remonditöökoda ega ka e-pood. Seega – tule hoopis Otepääle sõitma!
  https://motopark.ee