Motoworks training on mõeldud kõigile krossisõitjatele kes tahavad viia oma sõiduoskused uuele tasemele. Treeningutele on oodatud nii alustav krossimees kui ka juba kogenud sõitja. Meie eesmärk on teha motokrossi treeningud kättesaadavaks kõigile motokrossist huvitatule ning pakkuda kvaliteetseid treeninguid aastaringselt.

Treeningud toimuvad iganädalaselt ja on jaotatud taseme alusel gruppidesse (Algajad, võidusõitjad ja naissõitjad).

Algajate ja naissõitjate treeningutel keskendume esmalt sõidutehnika abc-le ja ohutule sõitmisele. Eesmärk on esmalt õppida selgeks õiged sõiduvõtted, seejärel liigutakse edasi keerulisemate elementideni ning vaikselt sõidukiiruse kasvatamisele.

Võidusõitjate gruppide treeningute eesmärgid on saada kiiremaks ja tugevamaks sõitjaks ning saavutada seeläbi võistlustel paremaid tulemusi. Likvideerime harjumuseks saanud sõiduvead, keskendume radade sektsioonidele ning elementidele. Parandame sõidutehnikat ja tekitame võidusõidu olukordi, et valmistuda üheskoos võistlusteks.

Läbi regulaarsete treeningute õpib treener sõitjaid tundma ning seeläbi toimub järjepidev gruppide tasakaalustamine. Tänu sellele saab iga sõitja treeningutel keskenduda just temale kõige vajalikumaks osutuvale sõiduosale.

Soovi korral on võimalus saada ka personaaltreeninguid, kus treeneri tähelepanu on 100% suunatud sinule!

Kui sul on huvi alustada või proovida motokrossi, aga sul puudub oma ratas, siis meie juurest on seda võimalik esimesteks trennideks rentida. Võta meiega ühendust 🙂

 

Meie treener on aktiivne A klassi sõitja Rait Kaimer:

2x Eesti meister

1x Läti meister

2020 EHKK Mx Pro 2. Koht

“Krossisõidu puhul pean kõige tähtsamaks õigete sõiduvõtete ja tehnika õppimist. See on justkui vundament kuhu peale on hiljem võimalik kiirust ehitama hakata. Treeningud peavad olema professionaalsed, kuid arvan, et väga olulisel kohal on ka lõbus meeleolu ning hea seltskond. Meie treeningutel on need komponendid alati olemas!”

     

 

Treeningud toimuvad nädala siseselt erinevatel radadel peamiselt harjumaa piires. Nädalavahetuseti käime treenimas ka kaugemal. Radade valikul arvestame sõitjate tasemega ja tulevaste võistlustega, et sõitjad saaksid eelnevalt rajaga tutvuda ning elemendid selgeks.

           

 

Soovid treeningutega liituda? Võta meiega ühendust facebookis, kirjutades info@motoworks.ee või kaimerrait@gmail.com ja suhtleme juba jooksvalt edasi.

Näeme trennis!

 

Meie facebook: https://www.facebook.com/Motoworks-Racing-Team-658356764597643

Kirjuta otse treenerile: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002527332255