Hooldame ja remondime ilma eelistuseta kõiki mootorrattaid, ATV-sid, motorollereid, mootorsaane ja kõiki muid sisepõlemismootoriga liikuvat tehnikat. Omanik ei pea häbenema tootjamaad ega sõiduki väljalaskeaastat. Kõik masinad saavad uue hingamise meie käe all.

Tallinna piires tuleme teie mootorrattale järele, transpordime parandustöökotta, puhastame ja hindame ratta tehnilise seisukorra, esitame loetelu vajalikest hooldustöödest ja toimetame tagasi – maksumus 40€.

Pikemate hooldustööde korral on hind kokkuleppeline.

Kellel veel talveks enda motorrattale hoiustamiseks soodsat kohta pole, siis Moto Works pakub sellele lahendust. Pakett sisaldab:

 • Kohta ettevõtte valvega ruumides
 • Mootorratta pesu
 • Aku laadimisvõimalust
 • Hoiustatud rattale soodsat kevadhooldust (kuluosadele  -10%)

HIND: 30 €/kuu

Broneeri koht juba täna:

  Soovin, et rattale teostataks enne hooaja algust ka hooldus
  JahEi


  Tulenevalt kogemustega amorditehniku ja motokrossi sõitja taustaga mehhaanikutena pakume teie mootorratta amortide seadistamist erinevate sõiduolukordade jaoks ka raja ääres. Seadistame kohapeal järgnevad vajalikud elemendid:

  Race sag, Free sag, ergonoomika (pre load ja pikikalle) ning muidugi klikkerid sõltuvalt raja elementidest just vastavalt teie sõidukiirusele. Peame vajadusel logiraamatut eeltoodud andmetest ja filmime erinevaid situatsioone paremaks visualiseerimseks.

  HIND: 20 €/tund

  Lisandub transpordi kompensatsioon.