MotoWorks | Mototehnika hooldus ja remont, motoklubi, e-pood

MotoWorks - parim koht krossimootorratta hoolduseks ja remondiks. Motoworks e-pood - varuosad krossiratastele ja endurole. Mootorratta amortide hooldus, amortide taastamine, tuuning

Amortide hooldus

JA EDASIARENDUS

Amordihooldus

Alates 2016. aastast on Moto Works oma ettevõtmistes pühendunud just nimelt mootorrataste amortide hooldamisele ja edasiarendamisele.

Meie asjatundlikkus ja kogemused amortide edasiarendamisel põhinevad pikaldastel testsessioonidel. Saades otsekohest ja ausat tagasisidet nii Eesti motokrossi paremikult kui ka hobisõitjatelt, on meie teadmispagas jätkuvalt kasvamas.

Pakume teenuseid lihtsast hooldusest täieliku ümberehitamiseni nii originaal- kui ka B-varuosadega.

Firmal on hulgimüügilepingud ladudega, mis pakuvad erinevate brändide amordivaruosasid ja kuludetaile (Qsprings, Race tech, KYB, Fox racing, Motion pro, Ariete jne). Püüdleme kliendi jaoks parimate lahenduste poole, kuna amordihooldus on meie eritugevus.

Laba7 pro vaakumpump on meid turul tõstmas esile just sellega, et saame korraga lausa kahte amorti õhutada ja täita. Tegu on täisautomaatse üksusega, mis suudab täita spetsiaalse õliga erinevate adapterite abil kõiksugu amorte vaid ühe nupuvajutusega.

— Two 6 litre tanks
— Possibility to add an external tank
— Fill three shocks at the same time (with the external tank attached)
— Programmable filling presets
— Intuitive control via a 4.3″ LCD screen
— Low oil warning

Tulenevalt kogemustega amorditehniku ja motokrossi sõitja taustaga mehhaanikutena pakume teie mootorratta amortide seadistamist erinevate sõiduolukordade jaoks ka raja ääres. Seadistame kohapeal järgnevad vajalikud elemendid:

Race sag, Free sag, ergonoomika (pre load ja pikikalle) ning muidugi klikkerid sõltuvalt raja elementidest just vastavalt teie sõidukiirusele. Peame vajadusel logiraamatut eeltoodud andmetest ja filmime erinevaid situatsioone paremaks visualiseerimseks.

HIND: 50 €/tund

Lisandub transpordi kompensatsioon.

Kollektiivpuhkus

18.detsember - 31. detsember

Sel perioodil ei toimeta pood, remonditöökoda ega ka e-pood. Seega – tule hoopis Otepääle sõitma!
https://motopark.ee