MotoWorks | Mototehnika hooldus ja remont, motoklubi, e-pood

MotoWorks - parim koht krossimootorratta hoolduseks ja remondiks. Motoworks e-pood - varuosad krossiratastele ja endurole. Mootorratta amortide hooldus, amortide taastamine, tuuning

MOOTORRATTA, ATV, MOOTORKELGU, KROSSIKA, ENDURO HOOLDUS JA REMONT

Mootorrataste remont

Hooldame ja remondime ilma eelistuseta kõiki mootorrattaid, ATV-sid, motorollereid, mootorsaane ja muud sisepõlemismootoriga liikuvat tehnikat. Omanik ei pea häbenema tootjamaad ega sõiduki väljalaskeaastat. Kõik masinad saavad meie käe all uue hingamise.

Meie juurde on remonti oodatud mootorrattad (krossirattad, endurorattad, tänavarattad), ATV-d, mootorsaanid, jetid, motorollerid ja muu mototehnika. Meil on suur garaažiala, eraldi pind remondiootel või valmis mootorratastele, professionaalsed mehaanikud ja kvaliteetsed tööriistad ning mis kõige olulisem – meil on pikaajaline mototehnika remondikogemus alates aastast 2008.

Teenindusse pöörduda julgelt nii väiksemate kui suuremate murede korral – korrapärane hooldus on väga oluline nii mootorratta sõiduohutuse kui ka väärtuse säilitamiseks.

Teostame töid lihtsatest vedelikevahetustest või õli vahetusest kuni keeruliste mootori kapitaalremontideni.
Vastavalt kliendi soovile kasutame nii OEM kui ka soodsamaid B-kategooria varuosi.
NB: Valikut varuosadest näed ka MotoWorksi e-poes (ca 40 000 toodet!)

Tallinna piires tuleme teie mootorrattale lisatasu eest järele.

 

Moto Works pakub Sinu mootorratta hoiustamiseks talveks sooja kodu Tallinnas. Pakett sisaldab:

  • Kohta ettevõtte valvega ruumides Tallinnas Männikul
  • Mootorratta pesu
  • Aku laadimisvõimalust
  • Hoiustatud rattale soodsat kevadhooldust (kuluosadele  -10%)

HIND: 30 €/kuu

Meie ettevõte on spetsialiseerunud motokrossile ning krossi-ja enduurorataste hooldusele ning remondile.

Omame sügavaid ning väga spetsiifilisi teadmisi kõigest mis hõlmab krossi-ja enduurorattaid. Saame hakkama pea kõikide töödega, mis vajalikud, et hoida ratas liikvel ning et sõit kulgeks ohutult.

Terve meie kollektiiv on motokrossi taustaga ning oleme sidunud töö hobiga, kuna selles valdkonnas tunneme ennast väga tugevalt ning mugavalt. Võite pöörduda meie poole kui on vaja mootorile teha kapitaalremont või kui olete ostnud uue ratta ning soovite veenduda, et sõit antud rattaga on turvaline ja tagajärgedeta. Lisaks pakume varuosi ja hooldustarvikuid. Oleme abiks kõikidele teie muredele.

Meie käest on võimalik rentida krossiratast koos varustusega, kui on soov proovida, aga pole veel julgust päris oma ratas osta.

Pakume ka kõikvõimalike varu-ja kuluosasi krossiratastele ja enduuroratastele nii poes kohapeal kui ka tellimisega.

Teenindusse pöörduda julgelt nii väiksemate kui suuremate murede korral. Korrapärane hooldus on väga oluline nii mootorratta sõiduohutuse kui ka väärtuse säilitamiseks. Hooldame ja remondime kõiki mootorrattaid, levinumad margid on KTM, Husqvarna, Honda, Yamaha, Kawasaki ja Beta.

Teostame töid lihtsatest vedelikevahetustest kuni keeruliste mootori kapitaalremontideni.
Vastavalt kliendi soovile kasutame nii OEM kui ka soodsamaid B-kategooria varuosi.

Vajadusel saame pakkuda ka teie tehnika transporti meie juurde ning tagasi.

Meil on paindlikud tingimused ning rõõmuga aitame, teie kaherattaline veereks turvaliselt. Kohapeal pakume ka motohotelli ning sellele järgnevat kevadist suurhooldust.

ATV remont ja hooldus: Tavaline õlivahetus, mõni keerukam käivitumist takistav elektriprobleem, summutaja remont või mõni mootoriprobleem – omame kogemust kõiksuguse mototehnikaga.

Margieelistusi meil pole ning terveks on saanud ka tundmatute tootjate masinad.

Põhitootjate ATV-dele (Can-am, Kawasaki, Polaris, Yamaha jne) saame pakkuda ka B- kategooria varuosasid ja kuluosasid ning lisavarustust.

Müüme ja paigaldame ka universaalsemat lisavarustust – lisatuled, telefonilaadijad, 12V pesad jne.

Ski-Doo, Lynx, Arctic-Cat, Polaris, Yamaha mootorkelkude hooldus ja remont. Müüme ka varuosi (meie e-poe valik on selle koha peal tagasihoidlik, kuid varuosapäringu abil leiame Sulle partnerladudest hea hinnaga mootorkelgu varuosad).

Kui Sul veel mootorkelku pole, kuid soovid proovida, siis tule Otepääle – tegeleme Ski-Doo mootorsaanide rendiga (mootorsaanirent.ee).

Kollektiivpuhkus

18.detsember - 31. detsember

Sel perioodil ei toimeta pood, remonditöökoda ega ka e-pood. Seega – tule hoopis Otepääle sõitma!
https://motopark.ee