PISTON KIT PRO REPLICA Ø 77.00 A
168,97 € Sisaldab KM 22%
5 laos
Ülemise otsa kolvikomplekti valatud koopia kahetaktilise jaoks
| Mõõtmed | 110 × 108 × 65 mm |
|---|---|
| Brand | VERTEX |
| Ring Material | Cast, Nitride Coated, Steel |
| Piston Diameter Metric | 76.95 mm |
| Product Name | Piston Kit |
| Displacement | 250 cc |
| Cylinder Diameter Metric | 77.00 mm |
| Style | Forged Replica |
| Compression Ratio | 13,75:1 |
Varuosa sobib nendele mudelitele
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
|---|---|---|---|
| Ratta mark | Mudel | Aasta | Mootor |
| SUZUKI | RM-Z 250 | 2016 – 2024 | |
| SUZUKI | RM-Z 250 E | 2018 – 2019 |